Üsküdar Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniveristesi Kimya Mühendisliği mezunu Şeli De Eskinazis “Shelly’s science & senses” programı ile MiCasa Academy’de...

Eylül-Haziran ayları arasında, haftada 2 gün 90 dakika sürecek olan programda hedefimiz; çocukların kaliteli, yoğun bir eğitici zaman geçirmelerini sağlarken, sosyalleşmeyi, paylaşmayı, sabretmeyi, grup içinde hareket etmeyi aşılayarak eğlenmelerini ve İngilizce dil gelişimlerini sağlamaktır.

18-36 ay aralığındaki çocuklara, bir yetişkin eşliğinde çeşitli yenilikçi ve eğitici aktiviteler yaptırılır. Bu oyunlar çocuğun hem ince ve kalın motor gelişimine destek olacak, hem de algısını açacak oyunlardır. Kavramları çocuğa aşılayacak oyunlar üretilir. Ders sırasında çocuğun her seferinde yeni bir yeti ya da bilgi kazanabileceği bilim ve sanat faliyetleri , yemek yapma faliyeti, duyusal, el becerileri (ince motor gelişimi) ve algı gelişimine yönelik oyunlar oynatılır. Bunun yanı sıra rutin şarkı zamanı , müzik ve hareket , serbest oyun zamanı yapılır.

YAŞ GRUBU

18-34 ay

KATILIM SAYISI (min-max)

6 - 12 kişi

HAFTAİÇİ/HAFTA SONU

Hafta içi

TEKRAR SAYISI

Haftada 2 gün

SÜRE

90 dak

SAAT

Çarşamba - Cuma 16:00-17:30

YER

ÇAS