Çocuklarımızın aksine biz büyükler her şeyi görüp fark ederiz. Fotoğraf eğitimi de bize ne kadar yanıldığımızı gösterir.

Fotoğraf yalnızca bir dijital kayıt değildir. Fotoğraflar sizin dünyayı nasıl gördüğünüz de değildir. Fotoğraf sanatı, sizin dünyayı nasıl görmek istediğinizi söyleme şansını sunabilen bir sahnedir.

İş ve aile yaşamımız ne kadar şahane olursa olsun, insan kendi parfümüne körleştiği gibi rutin hayatına da körleşir. Bu eğitim siz yetişkinlerin konfor alanlarından uzaklaşıp, yaşamlarımıza ve kendimize uzaktan bakma imkanı verecektir.

Sevdikleriniz ya da yeni dostlarınızla fotoğraf gezilerinde daha verimli zamanlar geçirmenizi, hatta tek başınıza seyahat etmeniz dahi çok daha keyifli hale getirecek bir beceriyi kazanmanız rutin hayatınızı da renklendirecektir.

Çocukları ile aynı eğitimi alacak olanlar için Fotoğrafçılık ile, çocuklarınızla ortak zevkleriniz hakkında sohbet etmek, birlikte fotoğraf gezilerine gitmek ve bu zevki onlarla paylaşma imkanı bulacakları için çok şanslılar.

YAŞ GRUBU

-

KATILIM SAYISI (min-max)

-

HAFTAİÇİ/HAFTA SONU

-

TEKRAR SAYISI

-

SÜRE

-

SAAT

-

YER

-